BenQ Carrying Bag  for LCD Projector BGQS01

BenQ Carrying Bag for LCD Projector BGQS01

2.490,00 ден.   Спореди

BenQ Soft Carrying Case for MS600 / MX600/700 Series Projectors

The BenQ Soft Carrying Case holds the MS612ST, MS614, MX613ST, MX615, MX660, MX660P, MX710 and MX711 projectors. It also featur...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.490,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BenQ Soft Carrying Case for MS600 / MX600/700 Series Projectors

The BenQ Soft Carrying Case holds the MS612ST, MS614, MX613ST, MX615, MX660, MX660P, MX710 and MX711 projectors. It also features a storage pocket for accessories. The case has a zipper closure and is carried via the attached shoulder strap or handle. It serves as a spare or replacement for the case supplied with the MX615, MX660, MX660P, MX710, and MX711 models.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка