Belkin USB A to B  Lighted Cable Blue

Belkin USB A to B Lighted Cable Blue

490,00 ден.   Спореди

Extends your existing USB device cable by six feet
Fast transmission speed - up to 12Mbits/sec
20-gauge high performance wire ensures maximum USB performance
Exceeds all USB specifications


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Extends your existing USB device cable by six feet
Fast transmission speed - up to 12Mbits/sec
20-gauge high performance wire ensures maximum USB performance
Exceeds all USB specifications

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка