Belkin iPad 3 Case Gray

Belkin iPad 3 Case Gray

990,00 ден.   Спореди

Strong protection. Ultra-thin, lightweight design
Soft microfiber inner lining
Multiple viewing angles and comfortable typing angle
Integrated hinge stop
Full access to all controls an...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Strong protection. Ultra-thin, lightweight design
Soft microfiber inner lining
Multiple viewing angles and comfortable typing angle
Integrated hinge stop
Full access to all controls and ports. Camera lens cutout
Magnetic closure
Water repellent material easily wipes clean
Compatible with Ipad 3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка