BEKO Masina za perenje,WML 15066 D

BEKO Masina za perenje,WML 15066 D

10.990,00 ден.   Спореди

BEKO Masina za perenje,WML 15066 D, Predno polnenje , 1000Vrtezi /m, 17 , programi 5 Kg kapacitet , Elektronski Programator , V/S/D 85/60/55


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BEKO Masina za perenje,WML 15066 D, Predno polnenje , 1000Vrtezi /m, 17 , programi 5 Kg kapacitet , Elektronski Programator , V/S/D 85/60/55

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка