BEKO BKX 180-181

BEKO BKX 180-181

  Спореди


Клима уред
Капацитет ладење/греење: 5,5kW / 5.8kW
Део филтер
R22


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Клима уред
Капацитет ладење/греење: 5,5kW / 5.8kW
Део филтер
R22

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

BEKO BKB 180-181

BEKO BKB 180-181

         
BEKO BJA 180/181

BEKO BJA 180/181

         
BEKO BJA 120/121

BEKO BJA 120/121

         

Најпопуларни производи