BD-R DL 50GB 6x Verbatim 5pcs Jewelcase

BD-R DL 50GB 6x Verbatim 5pcs Jewelcase

1.250,00 ден.   Спореди

Capacity: 50GB
Speed: 6x
Pack Style: 5 Pack Jewel Case

This disc complies with BD-R Specification Version 1.2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.250,00 ден.

пред 2 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity: 50GB
Speed: 6x
Pack Style: 5 Pack Jewel Case

This disc complies with BD-R Specification Version 1.2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка