BD-R DL 50GB 2x Sony BNR50AV Recordable

BD-R DL 50GB 2x Sony BNR50AV Recordable

790,00 ден.   Спореди

Disc Characteristics
Cover Layer (mm): 0.1mm
Disc Diameter (mm): 120.0mm
Disc Substrate (mm): 1.1mm
Disc Thickness (mm): 1.2mm

Environmental Requirements
Operating Humidit...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Disc Characteristics
Cover Layer (mm): 0.1mm
Disc Diameter (mm): 120.0mm
Disc Substrate (mm): 1.1mm
Disc Thickness (mm): 1.2mm

Environmental Requirements
Operating Humidity: 3~90(%RH)2
Operating Temperatures: 5~55(°C)2
Storage Humidity: 5~90(%RH)2
Storage Temperatures: -10~55(°C)2
Reliability: Estimated life (room conditions) 30 yrs

General
Recording Capacity: 50GB
Recording Speed: 2.0
Linear Velocity: 4.92m/s - 9.83 m/s
Substrate: Polycarbonate
Trach pitch: 0.32µm
Version: Recordable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка