BD-R DL 50GB 2x Sony BNR50AV Recordable

BD-R DL 50GB 2x Sony BNR50AV Recordable

  Спореди

Disc Characteristics
Cover Layer (mm): 0.1mm
Disc Diameter (mm): 120.0mm
Disc Substrate (mm): 1.1mm
Disc Thickness (mm): 1.2mm

Environmental Requirements
Operating Humidit...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Disc Characteristics
Cover Layer (mm): 0.1mm
Disc Diameter (mm): 120.0mm
Disc Substrate (mm): 1.1mm
Disc Thickness (mm): 1.2mm

Environmental Requirements
Operating Humidity: 3~90(%RH)2
Operating Temperatures: 5~55(°C)2
Storage Humidity: 5~90(%RH)2
Storage Temperatures: -10~55(°C)2
Reliability: Estimated life (room conditions) 30 yrs

General
Recording Capacity: 50GB
Recording Speed: 2.0
Linear Velocity: 4.92m/s - 9.83 m/s
Substrate: Polycarbonate
Trach pitch: 0.32µm
Version: Recordable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка