BD-R 25GB 6x Verbatim Datalife 5pcs Jewelcase

BD-R 25GB 6x Verbatim Datalife 5pcs Jewelcase

  Спореди

BD-R Datalife 25GB* 6x 5 Pack Jewel Case
For use only in drives or recorders that support Blu-ray Discs without cartridge.

Capacity: 25GB
Speed: 6x
Pack Style: 5 Pack Jewel Case Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BD-R Datalife 25GB* 6x 5 Pack Jewel Case
For use only in drives or recorders that support Blu-ray Discs without cartridge.

Capacity: 25GB
Speed: 6x
Pack Style: 5 Pack Jewel Case

This disc complies with BD-R Specification Version 1.3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи