BD-R 25GB 2x Sony BNE25SL Rewritable

BD-R 25GB 2x Sony BNE25SL Rewritable

  Спореди

Recording Capacity: 25GB
Recording Speed: 2.0
Linear Velocity: 4.92m/s - 9.83m/s
Substrate: Polycarbonate
Trach pitch: 0.32µm
Version: Rewritable
Cover Layer (mm): 0.1mm
Di...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recording Capacity: 25GB
Recording Speed: 2.0
Linear Velocity: 4.92m/s - 9.83m/s
Substrate: Polycarbonate
Trach pitch: 0.32µm
Version: Rewritable
Cover Layer (mm): 0.1mm
Disc Diameter (mm): 120.0mm
Disc Substrate (mm): 1.1mm
Disc Thickness (mm): 1.2mm
Operating Humidity: 3~90(%RH)2
Operating Temperatures: 5~55(°C)2
Storage Humidity: 5~90(%RH)2
Storage Temperatures: -10~55(°C)2
Estimated life (room conditions): 30 yrs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка