BD-R 25GB 1x Sony BNR25SL BLU-RAY -R Recordable

BD-R 25GB 1x Sony BNR25SL BLU-RAY -R Recordable

390,00 ден.   Спореди

Cover Layer (mm): 0.1mm
Disc Diameter (mm): 120.0mm
Disc Substrate (mm): 1.1mm
Disc Thickness (mm): 1.2mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cover Layer (mm): 0.1mm
Disc Diameter (mm): 120.0mm
Disc Substrate (mm): 1.1mm
Disc Thickness (mm): 1.2mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка