Battery Platinet 9V 1pack Alkaline

Battery Platinet 9V 1pack Alkaline

120,00 ден.   Спореди

High quality alkaline battery High capacity and durability.
Type: 9V / 6LR61
Capacity: 560 mAh
Voltage: 9V
Package: blister 1 pcs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 120,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


High quality alkaline battery High capacity and durability.
Type: 9V / 6LR61
Capacity: 560 mAh
Voltage: 9V
Package: blister 1 pcs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка