Battery Charger Platinet 4xAA/AAA

Battery Charger Platinet 4xAA/AAA

590,00 ден.   Спореди

Charges 4xAA/AAA battery
Type: Ni-MH
Input power: 110-220V
Timer Cut Off


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Charges 4xAA/AAA battery
Type: Ni-MH
Input power: 110-220V
Timer Cut Off

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка