Battery Charger AA Sony BCG-34HH4GN+4AA 2500MAH Bateries

Battery Charger AA Sony BCG-34HH4GN+4AA 2500MAH Bateries

1.390,00 ден.   Спореди

Palm-sized compactness and worldwide voltage AC100 V -240 V make it ideal to take on vacation.

4 high-capacity AA batteries included: 2500 mAh. Last up to 3.5 times1 longer than alkaline. Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.390,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Palm-sized compactness and worldwide voltage AC100 V -240 V make it ideal to take on vacation.

4 high-capacity AA batteries included: 2500 mAh. Last up to 3.5 times1 longer than alkaline.

Ideal for multi usage devices: mouses, remote controllers, clocks, radios, flash lights, IC recorders, toys, cameras

Charge up to four batteries simultaneously

Safety features incl. auto charge cut-off, safety timer, and non-rechargeable battery detection.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка