Batteries Sony NH-AAB4GN 2500 mAh AA 4pack

Batteries Sony NH-AAB4GN 2500 mAh AA 4pack

  Спореди

Features
Rechargeable Ni-MH batteries
Suitable for MP3 players, cameras, remote controllers etc.

Specifications
Voltage: 1.2 V DC at 2500 mAh capacity
Recharge cycles: at leas...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
Rechargeable Ni-MH batteries
Suitable for MP3 players, cameras, remote controllers etc.

Specifications
Voltage: 1.2 V DC at 2500 mAh capacity
Recharge cycles: at least 500
Material: Ni-MH
Size: standard AA size, 14.5 mm x 50.4 mm
Net weight (of each battery): 30 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка