Batteries Sony NH-AAAB4KN 800 mAh AAA 4pack

Batteries Sony NH-AAAB4KN 800 mAh AAA 4pack

  Спореди

Ni-MH rechargeable AAA batteries, 800mAh, 4pcs blister pack

Features
Rechargeable Ni-MH batteries
Suitable for MP3 players, cameras, remote controllers etc.

Specifications Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ni-MH rechargeable AAA batteries, 800mAh, 4pcs blister pack

Features
Rechargeable Ni-MH batteries
Suitable for MP3 players, cameras, remote controllers etc.

Specifications
Voltage: 1.2 V DC at 800 mAh capacity
Recharge cycles: at least 500
Material: Ni-MH
Size: standard AAA size, 10.5 mm x 44.5 mm
Net weight (of each battery): 14 g
Package Contents
Rechargeable AAA batteries: 4 pcs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка