Batteries Sony NH-AAAB2GN 900 mAh AAA 2pack

Batteries Sony NH-AAAB2GN 900 mAh AAA 2pack

360,00 ден.   Спореди

Ni-MH rechargeable AAA batteries, 900mAh, 2pcs blister pack

Features
Rechargeable Ni-MH batteries
Suitable for MP3 players, cameras, remote controllers etc.

Specifications Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 360,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ni-MH rechargeable AAA batteries, 900mAh, 2pcs blister pack

Features
Rechargeable Ni-MH batteries
Suitable for MP3 players, cameras, remote controllers etc.

Specifications
Voltage: 1.2 V DC
Recharge cycles: at least 500
Material: Ni-MH
Size: standard AAA size, 10.5 mm x 44.5 mm
Net weight (of each battery): 14 g
Package Contents
Rechargeable AAA batteries: 2 pcs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка