Batteries Sony CR2032BEA 3V 1pack Lithium

72,00 ден.   Спореди

Batteries Sony CR2032BEA 3V 1pack Lithium
Lithium battery
Voltage: 3V
Nominal Capacity (mAh): 220
Operating Temperature Range: -30°C to 70°C
Diameter (mm): 20
Height (mm)...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 72,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Batteries Sony CR2032BEA 3V 1pack Lithium
Lithium battery
Voltage: 3V
Nominal Capacity (mAh): 220
Operating Temperature Range: -30°C to 70°C
Diameter (mm): 20
Height (mm): 3,2
Weight (g): 3,2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка