Batteries Sony CR2025BEA 3V 1pack Lithium

Batteries Sony CR2025BEA 3V 1pack Lithium

60,00 ден.   Спореди

Lithium battery
Voltage: 3V
Nominal Capacity (mAh): 160
Operating Temperature Range: -30°C to 70°C
Diameter (mm): 20
Height (mm): 2,5
Weight (g): 2,6


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 60,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lithium battery
Voltage: 3V
Nominal Capacity (mAh): 160
Operating Temperature Range: -30°C to 70°C
Diameter (mm): 20
Height (mm): 2,5
Weight (g): 2,6

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка