Batteries Sony CR2025BEA 3V 1pack Lithium

Batteries Sony CR2025BEA 3V 1pack Lithium

  Спореди

Lithium battery
Voltage: 3V
Nominal Capacity (mAh): 160
Operating Temperature Range: -30°C to 70°C
Diameter (mm): 20
Height (mm): 2,5
Weight (g): 2,6


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lithium battery
Voltage: 3V
Nominal Capacity (mAh): 160
Operating Temperature Range: -30°C to 70°C
Diameter (mm): 20
Height (mm): 2,5
Weight (g): 2,6

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи