Batteries Sony CR2016BEA 3V 1pack Lithium

Batteries Sony CR2016BEA 3V 1pack Lithium

70,00 ден.   Спореди

Lithium battery
Voltage: 3V
Nominal Capacity (mAh): 90
Operating Temperature Range: -30°C to 70°C
Diameter (mm): 20
Height (mm): 1,6
Weight (g): 1,7


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 70,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lithium battery
Voltage: 3V
Nominal Capacity (mAh): 90
Operating Temperature Range: -30°C to 70°C
Diameter (mm): 20
Height (mm): 1,6
Weight (g): 1,7

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка