Avatec V790/SX55

Avatec V790/SX55

399,00 ден.   Спореди

Avatec V790/SX55, Fashion stereo headphone with flexible mic and volume control, Color: Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec V790/SX55, Fashion stereo headphone with flexible mic and volume control, Color: Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка