Avatec MP3/WMA player MP-202C blue

Avatec MP3/WMA player MP-202C blue

949,00 ден.   Спореди

Avatec MP3/WMA player MP-202C blue, 2GB, LCD display, USB directly inserting design, AAA battery, blue


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 949,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec MP3/WMA player MP-202C blue, 2GB, LCD display, USB directly inserting design, AAA battery, blue

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка