Avatec MID F9128 with GPS

Avatec MID F9128 with GPS

12.990,00 ден.   Спореди

Avatec MID F9128 with GPS, Capacitive multitouch screen 9.7" 4:3, 1024x768 resolution, Android 2.3, 2GB storage, 3G integrated, HDMI 720P, Micro SD slot, Wifi built in, Front camera 0.3MP, Flash 10.1,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec MID F9128 with GPS, Capacitive multitouch screen 9.7" 4:3, 1024x768 resolution, Android 2.3, 2GB storage, 3G integrated, HDMI 720P, Micro SD slot, Wifi built in, Front camera 0.3MP, Flash 10.1, Microphone, 512MB DDR2 RAM, Freescale I MX 515 Cortex-A8 800MHz CPU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка