Avatec KT702 Digital Photo Frame

Avatec KT702 Digital Photo Frame

1.599,00 ден.   Спореди

Avatec Digital Photo Frame KT704, 7 Black, with ambilux light, 480x234, Video playing MPEG4, MP3, JPEG, card slot + USB, AV out, Мултимедија Avatec www.set.mk 1850 29277 Avatec Digital Photo Frame KT...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec Digital Photo Frame KT704, 7 Black, with ambilux light, 480x234, Video playing MPEG4, MP3, JPEG, card slot + USB, AV out, Мултимедија Avatec www.set.mk 1850 29277 Avatec Digital Photo Frame KT704 350 5 nemaAvatec KT702 Digital Photo Frame, 7 Black, 480x234, Video playing MPEG4, MP3, JPEG, card slot + USB, AV out

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка