Avatec KT701 Square Digital Photo Frame

Avatec KT701 Square Digital Photo Frame

1.499,00 ден.   Спореди

Avatec Digital Photo Frame KT701 Rounded, 7 White and transparent, 480x234, JPEG, card slot + USB Мултимедија Avatec www.set.mk 1650 29275 Avatec Digital Photo Frame KT701 Rounded 350 5 nemaAvatec KT7...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec Digital Photo Frame KT701 Rounded, 7 White and transparent, 480x234, JPEG, card slot + USB Мултимедија Avatec www.set.mk 1650 29275 Avatec Digital Photo Frame KT701 Rounded 350 5 nemaAvatec KT701 Square Digital Photo Frame, 7 White with Glass, 480x234, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка