Avatec DPF-7203 Digital Photo Frame

Avatec DPF-7203 Digital Photo Frame

1.599,00 ден.   Спореди

Avatec DPF-7201 Digital Photo Frame, 7 Black, 480x234, Video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB, AV out, JPEG, card slot + USB, with remote control ФотоРамки ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec DPF-7201 Digital Photo Frame, 7 Black, 480x234, Video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB, AV out, JPEG, card slot + USB, with remote control ФотоРамки Avatec www.set.mk 1599 29379 Avatec DPF-7201 Digital Photo Frame 365 5 nemaAvatec DPF-7203 Digital Photo Frame, 7 Glass Black, 480x234, Video playing MPEG4, MP3, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB, AV out, JPEG, card slot + USB, with remote control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка