Avatec DPF-7018 Digital Photo Frame

Avatec DPF-7018 Digital Photo Frame

1.599,00 ден.   Спореди

Avatec DPF-7008 Digital Photo Frame, 7 Glass Black, 480x234, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB ФотоРамки Avatec www.set.mk 1499 29377 Avatec DPF-7008 Digital Photo Frame 365 5 n...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec DPF-7008 Digital Photo Frame, 7 Glass Black, 480x234, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB ФотоРамки Avatec www.set.mk 1499 29377 Avatec DPF-7008 Digital Photo Frame 365 5 nemaAvatec DPF-7018 Digital Photo Frame, 7 Black with Glass with 3 LED Lights, 480x234, JPEG, clock + calendar + alarm function, card slot + USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка