Avatec CR036 All in one cardreader Support XD

Avatec CR036 All in one cardreader Support XD

299,00 ден.   Спореди

Avatec CR036 All in one cardreader Support XD, MINI SD(use adapter), SD,SDHC, SD-ULTRA II, MMC1, RE-MMC, HS-MMC, MICRO DRIVE, T -FLASH(Micro SD), MS PRO DUO(MG), MS PRO(MG), MS DUO, MS PRO, MS(MG), HS...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 299,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Avatec CR036 All in one cardreader Support XD, MINI SD(use adapter), SD,SDHC, SD-ULTRA II, MMC1, RE-MMC, HS-MMC, MICRO DRIVE, T -FLASH(Micro SD), MS PRO DUO(MG), MS PRO(MG), MS DUO, MS PRO, MS(MG), HS MS PRO(MG), MS, HS MS PRO DUO(MG), MS PRO ULTRA,M2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка