Audio adapter 2.5mm male to 3.5mm female

Audio adapter 2.5mm male to 3.5mm female

30,00 ден.   Спореди

A-2.5M-3.5F 2.5mm male to 3.5mm female audio adapter, bulk package
Allows to use 3.5mm stereo headsets/earphones with 2.5mm output of certain
MP3/MP4 players, mobile phones etc.

* Ada...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 30,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A-2.5M-3.5F 2.5mm male to 3.5mm female audio adapter, bulk package
Allows to use 3.5mm stereo headsets/earphones with 2.5mm output of certain
MP3/MP4 players, mobile phones etc.

* Adapter from 2.5mm female audio connector to 3.5mm male audio jack
* Stereo sound

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка