ATX Midi Tower Case Zalman Z9 Plus Black

ATX Midi Tower Case Zalman Z9 Plus Black

4.390,00 ден.   Спореди

Enclosure Type - ATX Mid Tower
Dimensions - 207(W) x 464(H) x 504(D)mm
Weight - 7.2kg
Material - Plastic, Steel
Motherboard Compatibility - Standard ATX / m-ATX
Power Supply C...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Enclosure Type - ATX Mid Tower
Dimensions - 207(W) x 464(H) x 504(D)mm
Weight - 7.2kg
Material - Plastic, Steel
Motherboard Compatibility - Standard ATX / m-ATX
Power Supply Compatibility - Standard ATX / ATX12V
VGA Compatibility - Full Size (290mm)
Expansion Slot - 7
Drive Bay - External 5.25" - 3
Internal 3.5" - 5
External 3.5" - 1
Internal 2.5" - 1
Cooling
Component - Front - 120? /140? fan x 1 (120? Blue LED fan x 1 standard)
Top - 120? /140? fan x 2 (120? Blue LED fan x 1 standard)
Bottom - 120? /140? fan x 1 (option)
Rear (L) - 120? fan x 1 (standard)
Side - 120? fan x 2 (120? Blue LED fan x 1 standard)
Front I/O Ports - Mic x 1, Headphones x 1, USB 2.0 x 4, Fan Controller, Temperature Display
Color - Black

More info:
http://www.zalman.com/global/product/Product_Read.php?Idx=423

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка