ATX Midi Tower Case Zalman Z5 Black

3.390,00 ден.   Спореди

Case Type - ATX Mid Tower
Dimensions - 205(W) x 460(H) x 490(D)?
Weight - 6.5kg
Material - Plastic, Steel
Motherboards - Standard ATX / Micro ATX
Power Supply Compatibility -...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.390,00 ден.

пред 4 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Case Type - ATX Mid Tower
Dimensions - 205(W) x 460(H) x 490(D)?
Weight - 6.5kg
Material - Plastic, Steel
Motherboards - Standard ATX / Micro ATX
Power Supply Compatibility - Standard ATX / ATX12V
VGA Compatibility - Full Size (up to 330?)
Expansion Slots - 7
Drive Bays - 5.25" - External Bay x 3
3.5" - Internal Bay x 3
2.5" - Internal Bay x 2
5.25"/3.5" - 1 (2 in 1)
Cooling Component - Front - 120? Blue LED Fan x 1 (Fan included)
Top - 120? Fan Vent x 2 (Fan optional)
Rear - 120? Fan x 1 (Fan included)
Bottom - 120? Fan Vent x 1 (Fan optional)
I/O Ports - Microphone x 1, Headphones x 1, USB 2.0 x 2
Color - Black

More info:
http://www.zalman.com/global/product/Product_Read.php?Idx=617


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка