ATX Midi Tower Case Zalman Z1 Black

ATX Midi Tower Case Zalman Z1 Black

2.390,00 ден.   Спореди

Model - Z1
Case Type - ATX Mid Tower
Dimensions - 199(W)x432(H)x457(D)mm
Weight - 6Kg(13.22lb)
Material - Plastic, Steel
Color - Black
Motherboard Compatibility:Standard ATX / ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model - Z1
Case Type - ATX Mid Tower
Dimensions - 199(W)x432(H)x457(D)mm
Weight - 6Kg(13.22lb)
Material - Plastic, Steel
Color - Black
Motherboard Compatibility:Standard ATX / Micro ATX
Power Supply Compatibility - Standard ATX / ATX12V
PCI/AGP Card Compatiblility : Full Size 360mm (14.1inch)
Drive Bays - 5.25" - External Bay x 2 / 3.5" - Internal Bay x 4 / 2.5"

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка