ATX Midi Tower Case SAMA V01 Gaming White w/o PSU

  Спореди

Front Panel: ABS+Metal mesh
Sidee Panel: Tranparent side cover
Chassis: SPCC 0.6mm, black painting interior

Card reader
Front USB: 2xUSB2.0 + HD Audio
2xUSB 3.0 + Fan Control<...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Front Panel: ABS+Metal mesh
Sidee Panel: Tranparent side cover
Chassis: SPCC 0.6mm, black painting interior

Card reader
Front USB: 2xUSB2.0 + HD Audio
2xUSB 3.0 + Fan Control
PSU port: Bottom /ATX
Support cable management

Drive Bays:
5.25'' (Exposed) x3
3.5'' (exposed) x1
3.5'' (Hidden) x4
2.5'' x5
PCI slots: x7

Fan Ports:
FrontL: 2x12cm
Rear: 1x12cm
Top: 2x12cm
HDD frame: 1x8cm

Tool-free Kits:
ODD Bays: 1 pc
HDD Bays: 3 pcs

Case Size: L500*W226*H525mm

VGA length: 392 mm
CPU cooler: 160 mm

Уреди за напојување No Supply W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка