ATX Midi Tower Case SAMA Tank Gaming Black w/o PSU

2.190,00 ден.   Спореди

Model No.: Tank ATX Case
Front Panel: ABS+Mesh
Side Panel: Side panel with window
Top Panel: Full top cover with mesh or acrylic
Chassis: SPCC 0.7mm, Black painting interior
Front ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.190,00 ден.

пред 4 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model No.: Tank ATX Case
Front Panel: ABS+Mesh
Side Panel: Side panel with window
Top Panel: Full top cover with mesh or acrylic
Chassis: SPCC 0.7mm, Black painting interior
Front USB Ports:
USB2.0 x2
USB3.0 x1
PSU Support: bottom / ATX
M/B Support: ATX/Micro ATX
Tool Free Support: null
Reserved Fan Ports

Уреди за напојување No Supply W

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка