ATX Midi Tower Case SAMA SA-06 Dema Warrior Gaming Black w/o PSU

  Спореди

ATX Midi Tower Case SAMA SA-06 Dema Warrior Gaming Black w/o PSU

Case
Model No.: SA06 black
Front Panel: ABS
Side Panel: window side panel

Chassis: SPCC 0.5mm, Bla...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ATX Midi Tower Case SAMA SA-06 Dema Warrior Gaming Black w/o PSU

Case
Model No.: SA06 black
Front Panel: ABS
Side Panel: window side panel

Chassis: SPCC 0.5mm, Black painting interior

Chassis
USB2.0 x2
USB3.0 x1
PSU Port: Bottom / ATX
Tool Free Kits: ODD: 3pcs

Fan Ports
Front: 1x12cm (Fan optional)
Side: 1x12cm (Fan optional)
Rear: 1x12cm (Fan optional)
Top: 2x12cm (Fan optional)

Drive Bays
5.25''exposed: 2
3.5'' exposed: 0
3.5'' hidden: 2
2.5'' SSD: 3

PCI Expansion Slots: 7

Size:
Chassis: L400*W183*H420 mm
Case: L478*W208*H508 mm

Support VGA Card Length: 400 mm
Support CPU Cooler Height: 159 mm
Support Cable Management: 23 mm

Уреди за напојување No Supply W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка