ATX Midi Tower Case SAMA Kassadin Gaming White w/o PSU

  Спореди

Case
Model No.: Kassadin Black
Front Panel: ABS
Side Panel: Window side cover
Chassis: SPCC 0.6mm, Black painting interior

Chassis
USB2.0 x2 + HD Audio
USB3.0


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Case
Model No.: Kassadin Black
Front Panel: ABS
Side Panel: Window side cover
Chassis: SPCC 0.6mm, Black painting interior

Chassis
USB2.0 x2 + HD Audio
USB3.0

Уреди за напојување No Supply W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка