ATX Midi Tower Case SAMA Kassadin Gaming Black w/o PSU

2.290,00 ден.   Спореди

Case
Model No.: Kassadin Black
Front Panel: ABS
Side Panel: Window side cover
Chassis: SPCC 0.6mm, Black painting interior

Chassis
USB2.0 x2 + HD Audio
USB3.0


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.290,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Case
Model No.: Kassadin Black
Front Panel: ABS
Side Panel: Window side cover
Chassis: SPCC 0.6mm, Black painting interior

Chassis
USB2.0 x2 + HD Audio
USB3.0

Уреди за напојување No Supply W

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка