ATX Midi Tower Case SAMA Inpower Phantom Gaming Black w/o PSU

ATX Midi Tower Case SAMA Inpower Phantom Gaming Black w/o PSU

890,00 ден.   Спореди

Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 360MM long graphics card
165MM high CPU cooler

Type: Vertical ATX / M-ATX
Product Size: 395 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 360MM long graphics card
165MM high CPU cooler

Type: Vertical ATX / M-ATX
Product Size: 395 (L) ? 200 (W) ? 420 (H) mm
Extended drive: 2x 3.5", 3x 2.5", 7x PCI expansion card slots
Front connector: 4x USB2.0 interface, HD Audio
Fan position:
Front panel 2x 12cm fan (optional),
Rear panel 12cm fan (optional),
Side panel 12cm fan (optional)
Support motherboard: ATX, Micro-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка