ATX Midi Tower Case SAMA Inpower Moon Gaming Black w/o PSU

ATX Midi Tower Case SAMA Inpower Moon Gaming Black w/o PSU

990,00 ден.   Спореди

Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 330mm long graphics card
155mm high CPU cooler

Type: Vertical ATX / M-ATX
Product Size: 378 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 330mm long graphics card
155mm high CPU cooler

Type: Vertical ATX / M-ATX
Product Size: 378 (L) ? 194 (W) ? 409 (H) mm
Extended drive: 2x 3.5", 3x 2.5", 7x PCI expansion card slots
Optical Drive slot: No
Front connector: 2 * USB2.0 interface, HD Audio
Fan position:
Front panel 12cm fan (optional),
Rear panel 8cm fan (optional),
Side panel 12cm fan (optional)
Support motherboard: ATX, Micro-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка