ATX Midi Tower Case SAMA Inpower Land Cruiser Gaming Black w/o PSU

ATX Midi Tower Case SAMA Inpower Land Cruiser Gaming Black w/o PSU

1.450,00 ден.   Спореди

Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 400MM long graphics card
159MM high CPU cooler
Window side cover

Type: Vertical ATX, M-ATX Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.450,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 400MM long graphics card
159MM high CPU cooler
Window side cover

Type: Vertical ATX, M-ATX
Product Size: 452 (L) * 190 (W) * 455 (H)mm
Extended drive: 2x 3.5", 2x 2.5", 7x PCI expansion card slots
Front connector: 2x USB3.0 interface, 2x USB2.0 interface, HD Audio
Fan position:
Front panel 3x 12cm fan (optional),
Rear panel 1x 12cm fan (optional),
Top panel 2x 12cm fan (optional)
Support motherboard: ATX, M-ATX


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка