ATX Midi Tower Case SAMA GameStorm Wizard Gaming Black w/o PSU

ATX Midi Tower Case SAMA GameStorm Wizard Gaming Black w/o PSU

1.090,00 ден.   Спореди

Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 370MM long graphics card
156MM high CPU cooler

Type: Vertical ATX,M-ATX
Product Size: 435 (L)...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 370MM long graphics card
156MM high CPU cooler

Type: Vertical ATX,M-ATX
Product Size: 435 (L) * 206 (W) * 432 (H)mm
Extended drive: 2x 3.5", 1x 2.5", 7x PCI expansion card slots
Optical Drive slot: No
Front connector: 1x USB3.0 interface, 2x USB2.0 interface, HD Audio
Fan position:
Front panel 1x 12cm fan (optional),
Rear panel 1x 8cm fan (optional),
Side panel 1x 12cm fan (optional),
Support motherboard: ATX, M-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка