ATX Midi Tower Case SAMA GameStorm Star Wars God (Deluxe Edition) Gaming Black w/o PSU

ATX Midi Tower Case SAMA GameStorm Star Wars God (Deluxe Edition) Gaming Black w/o PSU

1.290,00 ден.   Спореди

Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 360MM long graphics card
166MM high CPU cooler
Window side cover

Type: Vertical ATX / M-ATX <...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 360MM long graphics card
166MM high CPU cooler
Window side cover

Type: Vertical ATX / M-ATX
Product Size: 430 (L) * 196 (w) * 455 (H) mm
Extended drive: 2x 3.5", 1x 2.5"
Optical Drive slot: 1
Front connector: 1x USB3.0 interface, 2x USB2.0 interface, HD Audio
Fan position:
Front panel 1x 12/14cm fan (optional),
Rear panel 1x 8cm fan (optional),
Support motherboard: ATX, Micro-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка