ATX Midi Tower Case SAMA Black Widow Silent Gaming w/o PSU

3.268,00 ден.   Спореди

Model No.: Black Widow
Type: Mid-tower Silent Case
Front Panel: "Elegant matte finish


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.268,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.290,00 ден.

пред 5 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model No.: Black Widow
Type: Mid-tower Silent Case
Front Panel: "Elegant matte finish

Уреди за напојување No Supply W

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка