ATX Midi Tower Case Matrix NX-32 w/ 750W PSU Black

1.466,00 ден.   Спореди

Front Panel:


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.466,00 ден.

пред една година

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 11 месеци

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.500,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Front Panel:

Уреди за напојување 750 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка