ATX Midi Tower Case Matrix MX-03 w/ 700W PSU Black

  Спореди

FRONT PANEL


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FRONT PANEL

Уреди за напојување 700 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка