ATX Micro / ITX Case SAMA Inpower Black Prism w/o PSU

ATX Micro / ITX Case SAMA Inpower Black Prism w/o PSU

940,00 ден.   Спореди

Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 265mm long graphics card

Type: Vertical Vertical MATX / ITX
Product Size: 310 (L) ? 165 (W) ? 3...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 940,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 265mm long graphics card

Type: Vertical Vertical MATX / ITX
Product Size: 310 (L) ? 165 (W) ? 369 (H) mm
Extended drive: 2x 3.5", 3x 2.5", 7x PCI expansion card slots
Front connector: 2x USB2.0 interface, HD Audio
Fan position:
Front panel 12cm fan (optional),
Rear panel 8cm fan (optional),
Support motherboard: Micro-ATX, ITX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка