ATX Micro / ITX Case SAMA GameStorm Baby Shark Black w/o PSU

ATX Micro / ITX Case SAMA GameStorm Baby Shark Black w/o PSU

1.190,00 ден.   Спореди

Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 300MM long graphics card
145MM high CPU cooler
Window Side Cover

Type: Vertical M-ATX, ITX Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Compatible SSD solid state drive and normal desktop hard drives
Support 300MM long graphics card
145MM high CPU cooler
Window Side Cover

Type: Vertical M-ATX, ITX
Product Size: 410 (L) * 188 (W) * 410 (H)mm
Extended drive: 1x 3.5", 2x 2.5", 4x PCI expansion card slots
Optical Drive slot: No
Front connector: 1x USB3.0 interface, 2x USB2.0 interface, HD Audio
Fan position:
Front panel 2x 12cm fan (optional),
Rear panel 1x 8cm fan (optional),
Support motherboard: M-ATX, ITX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка