ATX Micro Case SAMA RTX Black w/o PSU

1.171,00 ден.   Спореди

Model No.: RTX Micro ATX Case
Front Panel: ABS,shiny color
Side Panel: Window side
Chassis: "Black painting interior


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.171,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model No.: RTX Micro ATX Case
Front Panel: ABS,shiny color
Side Panel: Window side
Chassis: "Black painting interior

Уреди за напојување No Supply W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка