Atlantic OPro +	1095	18	imaAtlantic OPro +, бојлер 50л, 2KW, 5 години гаранција, термометар, потенциометар, 9 бари, лед контролни сијалички, сива боја во долниот и г

Atlantic OPro + 1095 18 imaAtlantic OPro +, бојлер 50л, 2KW, 5 години гаранција, термометар, потенциометар, 9 бари, лед контролни сијалички, сива боја во долниот и г

4.999,00 ден.   Спореди

ASUS X401U-WX052 (White) - AMD Ontario Dual-Core C60 (1.33GHz, 2x512kB, 9W) CPU, AMD Radeon Mobility HD6290 (C60) APU VGA, 2GB DDR3 1066MHz (mem. Slot N/A) RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Blueto...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X401U-WX052 (White) - AMD Ontario Dual-Core C60 (1.33GHz, 2x512kB, 9W) CPU, AMD Radeon Mobility HD6290 (C60) APU VGA, 2GB DDR3 1066MHz (mem. Slot N/A) RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Bluetooth 4.0, Battery 6cell 4400, AMD A68M, Instant On, HDMI 1.4, 2xUSB (1xUSB 3.0), Suit pattern Dark Blue, 2.2kg, 14.0 HD LED (1366x768) glare type, P/N: 90N4OA2441021300139U Преносни компјутери Asus www.set.mk 13990 37867 ASUS X401U-WX052 (White) - AMD Ontario Dual-Core C60 (1.33GHz 730 5 nemaKingston 60GB SSDNow V300 SATA 3 2.5, SV300S37A/60G Тврди дискови Kingston www.set.mk 2999 38248 Kingston 60GB SSDNow V300 SATA 3 2.5 1095 5 nemaKingston 120GB SSDNow V300 SATA 3 2.5, SV300S37A/120G Тврди дискови Kingston www.set.mk 3699 38249 Kingston 120GB SSDNow V300 SATA 3 2.5 1095 5 imaKingston 60GB SSDNow V300 Upgrade Bundle Kit w/Adapter SATA 3 2.5, SV300S3B7A/60G Тврди дискови Kingston www.set.mk 3999 38250 Kingston 60GB SSDNow V300 Upgrade Bundle Kit w/Adapter SATA 3 2.5 1050 5 nemaKingston 120GB SSDNow V300 Upgrade Bundle Kit w/Adapter SATA 3 2.5, SV300S3B7A/120G Тврди дискови Kingston www.set.mk 5999 38251 Kingston 120GB SSDNow V300 Upgrade Bundle Kit w/Adapter SATA 3 2.5 1050 5 imaAtlantic OPro +, бојлер 80л, 2KW, 5 години гаранција, термометар, потенциометар, 9 бари, лед контролни сијалички, сива боја во долниот и горниот дел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи